O nás

Celým životem náši rodinu provázejí zvířata, obzvláště králíčci, kteří jsou nejen našimi mazlíčky. Velkým "koníčkem" se pro nás stal i jejich chov, vystavování, zvelebování prostředí, ve kterém žijí a neposledně zjišťování dalších informací kolem tohoto inteligentního druhu zvířátka.

Otevřením tohoto obchůdku reagujeme na Vaše prosby o možnost zakoupení veškerého vybavení a kvalitního krmiva. Nabízené zboží je prověřené nejen námi, ale i našimi zákazníčky z dřívějšího kamenného obchůdku. Doufáme, že i Vy budete spokojeni s výrobky a krmením. Vybrali jsme pro Vás pouze opravdový základ vybavení pro Vašeho nového nebo stávajícího zvířecího kamaráda, aby pro Vás byl nákup co nejjednodušší. Novinky a limitované edice spestřené novými barvami naleznete v sekci "LIMITED EDITION", akce, slevy a výprodeje v sekci "DOPRODEJ". 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tento obchůdek není prozatím klasickým internetovým ani kamenným obchodem. Zasílání zboží i osobní výběr v kamenném obchodě jsou momentálně nedostupné.

V tuto chvíli jsme schopni dodávat pouze předem objednané zboží s odběrem ve Štarnově a v Brně.

Individuálně společně s dopravou králíčka po celé ČR.

 


 

Adresa pro vyzvednutí objednaného zboží:

Olomoucko

Štarnov 111, 783 14 - pondělí až sobota 17:00 - 19:00 nebo po domluvě

Brněnsko

Provazníkova 1457/94, Brno - pondělí až čtvrtek 17:00 - 19:00 nebo po domluvě

 

UPOZORNĚNÍ!

Vyzvednutí objednaného zboží je možné až poté, co Vám e-mailem dorazí potvrzení, že je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí na Vámi určeném odběrném místě: