Doprava a platba

Odběr zboží ve Štarnově (okres Olomouc) ZDARMA. Platba možná pouze v hotovosti.

Přesnou adresu naleznete v sekci "Kontakt". Zde máme hlavní sklad našeho specializovaného obchůdku. Odběr je možný od pondělí do soboty mezi 17:00 - 19:00, popř. po domluvě na přesný den a čas. Vždy až po obdržení e-mailu, že je objednávka připravena k vyzvednutí. Odběr ve Štarnově je poměrně flexibilní a pokud je zboží skladem, je možné vyzvednutí za 1 - 3 dny od odeslání objednávky. Minimální výše objednávky není stanovena.

 

Odběr Brno ZDARMA. Platba možná pouze v hotovosti.

Přesnou adresu naleznete v sekci "Kontakt". Odběr je možný od pondělí do čtvrtka mezi 17:00 - 19:00, popř. po domluvě na přesný den a čas (mnohdy není problém pátek, sobota nebo neděle). Vždy až po obdržení e-mailu, že je objednávka připravena k vyzvednutí. V Brně máme menší vedlejší sklad a všechno zboží či barevné varianty nemusí být k dispozici do 2 dnů. Po odeslání objednávky budete informováni o předpokládaném doručení zboží do Brna. Počítejte s rozmezím 2 - 10 dní, dle aktuálních termínů závozu. Minimální výše objednávky není stanovena.

 

V současnosti zasílání zboží poštou a přímý výběr v obchůdku nejsou možné, ale připravujeme.... 

 


 

UPOZORNĚNÍ!

Vyzvednutí objednaného zboží je možné až poté, co Vám e-mailem dorazí potvrzení, že je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí na Vámi určeném odběrném místě.